Галичина.Інфо

Глава УГКЦ очолить Всенародну прощу до Риму

Глава УГКЦ очолить Всенародну прощу до Риму З 13 до 15 жовтня цього року з нагоди благословення відновленого Собору святої Софії в Римі відбудеться Всенародна проща. Її очолить Глава УГКЦ Патріарх Святослав (Шевчук).

«Програма прощі є такою: 13 жовтня о 17.00 год відбудеться Велика Вечірня, яку очолить Блаженніший патріарх Святослав і відбудеться благословення собору святої Софії. 14 жовтня, в неділю, о 10.00 Архієрейська Літургія, яку очолять Блаженніший патріарх Святослав, всі наші єпископи з України та діаспори. І очікується велика кількість гостей, високих достойників, кардиналів, які після Богослужіння будуть промовляти до паломників. А о 17.00 в залі Павла VI відбудеться великий святковий концерт на честь Святішого отця Бенедикта Папи Римського, чиєї присутності ми очікуємо під час концерту. І з нагоди цього паломництва вірні отримають його апостольське благословення для себе і своїх родин. Очікуємо, що на цю прощу прибуде багато українців з усіх куточків світу», – розповів пасторальний координатор для українців греко-католиків в Італії отець Марко Семеген.

Отець-доктор Іван Музичка, який був одним із найближчих співпрацівників Патріарха Йосифа у Римі (минулого року йому виповнилося 90 років), розповів про декоративне оформлення собору Св Софії: «Патріарх Йосиф Сліпий, будуючи собор Святої Софії в Римі, мав намір створити духовно-науковий осередок для українського народу в центрі християнського світу і тим самим уможливити йому плекати свою культуру та духовність поза межами України і підготовлювати народ до тієї хвилини, коли Україна стане вільною. Він непохитно вірив, що така хвилина настане».

Для впорядкованої організації цього заходу було створено інформаційний веб-сайт, де можна ознайомитись з програмою прощі та отримати акредитацію для журналістів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Глава УГКЦ очолить Всенародну прощу до Риму

топ

  Цей день в історії.
  14 серпня:

  1385 — укладено Кревську унію — угоду між Польщею і Великим князівством Литовським, що передбачала об\'єднання цих країн в єдину державу.

  1914 — народився Роман Лиско, священик УГКЦ.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014