Галичина.Інфо

Казначейство блокує проплати Львівської міськради

Казначейство блокує проплати Львівської міськради Державна казначейська служба України у Львівській області не проплачує рахунки Львівської міської ради. Відтак, це може призвести до припинення роботи станції швидкої допомоги, а міські дитячі навчальні заклади не можуть остаточно підготувати до опалювального сезону. Про це повідомив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук. Як зазначають у мерії, Державна казначейська служба України у Львівській області не виконує платіжні доручення розпорядників міського бюджету Львова. За інформацією департаменту фінансової політики, на 3 жовтня сума, на яку не виконано платіжні доручення за незахищеними статтями видатків, становить 3 883 400 грн.

«Зокрема, управління охорони здоров’я ЛМР за останні 10 днів не одержало 444 800 грн, з яких 370 000 грн потребують на пальне для роботи станції швидкої допомоги. Управління освіти не отримало 240 900 грн на підготовку до опалювального сезону, ЖКГ міста не має 929 600 грн на поточний ремонт житлового фонду районів Львова, поточний ремонт доріг, озеленення. Також необхідні кошти не надходять на управління соціального захисту, управління культури, заходи по фізкультурі, фінансову підтримку та інші видатки департаменту гуманітарної політики. Спецфонд бюджету розвитку чекає на 1 673 300 грн, на дороги (спецфонд) не виділили 135 300 грн», – говорить Олег Іщук.

«На сьогоднішній день в казначействі лежать кошти міста, які потрібні для проплати енергоносіїв. Зокрема, це кошти на проплату електричної енергії, проплати, необхідні для підготовки до опалювального сезону, лежать гроші, які потрібні для оплати бензину для станції швидкої допомоги. Це декілька мільйонів гривень, які необхідні для елементарного функціонування міста. Тому ми звертаємося з проханням ці рахунки проплатити», – наголошує директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олег Березюк.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Казначейство блокує проплати Львівської міськради

топ

  Цей день в історії.
  15 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014