Галичина.Інфо

Україна споживає найбільше енергії у світі, - експерт

Україна споживає найбільше енергії у світі, - експерт Україна споживає найбільше енергії серед усіх країн світу. Про це під час Форуму посла США сказав експерт з питань міжнародної енергетики та старший науковий співробітник програми з питань енергетики та національної безпеки Центру стратегічних та міжнародних досліджень США Едвард Чау. За його словами, в Україні найбільше споживання енергії у світі.

"Якщо українські експерти вважають , що я неправий - вони можуть мене поправити. Але споживання енергії на одиницю продукції Україні вище ніж у Московії",- зауважив Едвард Чау.

Він відзначив, що стагнація проходить навіть у розвитку нових ресурсів газу не дивлячись на те, що Україна продовжує імпортувати дорогий газ. "Геологічна розвідка пробуксовує не тільки в галузі звичайного виробництва газу, але навіть і нових видів палива. Я гадаю саме тому Україна відстає від усього світу",- додав він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна споживає найбільше енергії у світі, - експерт

топ

  Цей день в історії.
  16 жовтня:

  1944 — відновив роботу Львівський університет імені Івана Франка.

  1978 — Іван Павло II став 264-им Папою Римським.

  1987 — у Львові створено культурологічний клуб “Товариство Лева”, завдання якого “плекати українську культуру, висвітлювати маловідомі її сторінки”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014