Галичина.Інфо

В Україні меншає працездатного населення, - Світовий банк

В Україні меншає працездатного населення, - Світовий банк Світовий банк попереджає, що ситуація в Україні може перетворитися на зловісне коло, в якому щораз меншій кількості платників податків буде щораз важче забезпечувати все більшу кількість пенсіонерів. Про це йдется у звіті Світового Банку з аналізом розвитку економіки 2013 року, який повністю присвячений проблемі працевлаштування.

На адресу України у цьому звіті лунають серйозні застереження з огляду на втрату працездатного населення через низьку народжуваність, а також через масову еміграцію українців в інші країни, повідомляє Український тиждень

Світовий банк наводить дані про те, що з України щорічно виїжджають близько 80 тисяч людей.

При цьому всередині України населення дуже не мобільне і рівень мобільності знижується. Тобто, в певних регіонах бракує робочої сили, або працівників певного фаху, але через брак житла з доступними цінами і через труднощі з реєстрацією на соціальні виплати багато українців на переїзди не наважуються.

Чимало людей в Україні скаржаться також на потребу платити хабарі в тому числі і при працевлаштуванні.

Подаючи звіт, президент Світового банку Джим Йонґ Кім наголосив, що саме робочі місця є основою розвитку будь-якої країни.

«Звіт показує, що 90% робочих місць створює саме приватний сектор, і уряди повинні відігравати роль, створюючи умови, що сприяли б інвестиціям особливо дрібним та середнім підприємствам. Ми бачимо, що є можливість регулювати економіку так, щоб спрощувати процедури, скорочувати час, необхідний на реєстрацію бізнесу», – наголосив Джим Йонґ Кім і також зауважив, що уряди повинні дбати за те, щоб економічне зростання стосувалося всіх у суспільстві.

Він назвав прямими обов’язками уряду забезпечувати суспільство освітою, охороною здоров’я та соціальним захистом. У більшості випадків Україна може застосовувати загальновідомі принципи, але також враховуючи власну специфіку і можливості.

Банк, який за 20 років вклав в Україну 7 мільярдів доларів, наголошує на тому, що уряди повинні насамперед не заважати і гарантувати верховенство закону, бо чимало людей здатні самі собі створювати робочі місця.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні меншає працездатного населення, - Світовий банк

топ

  Цей день в історії.
  9 серпня:

  1842 — демаркація кордону між Канадою і США, Договір Вебстера — Ашбертона.

  1848 — на Буковині скасовано кріпацтво.

  1932 — помер Джон Чарлз Філдс, канадський математик, засновник математичної премії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014