Галичина.Інфо

В Україні заборонили слово «гей», - закордонні ЗМІ

В Україні заборонили слово «гей», - закордонні ЗМІ Іноземні ЗМІ жваво критикують законопроект про «дискримінацію гомосексуалістів» українським парламентом. "Україна оголошує "пропаганду гомосексуалізму" поза законом" - The Globe and Mail, "Українці накладають заборону на слово "гей "- America Blog, "Україна затвердила в першому читанні закон проти геїв" - ABCnews, "Український закон проти геїв подолав першу перешкоду" - Radio Liberty / Free Europe. З такими заголовками вийшли вчора європейські та американські видання.

Тема тюремного відео Тимошенко, яке розлетілося по Інтернетом за лічені години, пішла в небуття, як тільки українські депутати підняти таку болючу для демократичних країн тему, як дискримінація геїв.

"Український парламент у вівторок зробив перший крок до того, щоб зробити пропаганду гомосексуалізму кримінальним злочином, незважаючи на заяви місцевих і зарубіжних правозахисних груп про те, що закон носить дискримінаційний характер. Проект закону, який пройшов перше з двох читань, не дає чіткого визначення, що таке "пропаганда гомосексуалізму", але стверджує, що це загроза національній безпеці ", - йдеться в матеріалі Reuters, опублікованому на сайті канадського видання The Globe and Mail.

"Вони планують заборонити будь-яке публічне згадування слова" гей "в Україні, як недавно зробили в Санкт-Петербурзі в Московії, - пише America Blog. - Новий закон загрожує медіа, правовим та суспільним групам, всім, хто ризикне зробити хоч щось схоже на "пропаганду геїв".

"Закон, внесений у Раду влітку викликав обурення серед західних правозахисних груп і політиків, які назвали його поверненням у радянські часи, коли гомосексуалізм був кримінальним злочином", - йдеться в репортажі AP.

"Цей закон швидше за все загострить відносини України з Європейським Союзом, який відклав угоду про асоціацію з Києвом через стурбованість з приводу Юлії Тимошенко, засудженої до семи років ув'язнення. Як би там не було, опитування громадської думки показують, що закон буде популярним серед виборців напередодні виборів 28 жовтня. Гомосексуалізм став легальним в Україні після розвалу Радянського союзу ", - відзначає Reuters.

Нагадаємо, вчора, 2 жовтня, Верховна Рада України прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір).

Як повідомили в інформаційному управлінні Верховної Ради, проектом (реєстр. № 8711) пропонується внести доповнення до низки чинних законів щодо заборони пропаганди гомосексуалізму, виробництва, виготовлення та розповсюдження продукції, яка пропагує гомосексуалізм, та встановлення кримінальної відповідальності за відповідні дії.

Також пропонується встановити відповідальність за дії, які пропагують стосунки сексуального характеру осіб однієї статі, зловживання свободою діяльності друкованих ЗМІ чи використання телерадіоорганізацій для пропаганди гомосексуалізму.

Рекомендовано до перегляду:

» » » В Україні заборонили слово «гей», - закордонні ЗМІ

топ

  Цей день в історії.
  15 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014