Галичина.Інфо

У Львові запустили першу чергу заводу «Техноваги»

У Львові запустили першу чергу заводу «Техноваги» 5 жовтня у Львові відкрили першу чергу заводу ваговимірювального обладнання НВП «Техноваги». Стрічку до нової будівлі заводу перерізали міський голова Львова Андрій Садовий та директор заводу Ігор Клос. Землю під завод придбали з аукціону 5 років тому, будівництво першої черги виробництва тривало три роки.

«Також ми ведемо цикл розробок, випускаємо ваги від вагонних до лабораторних, фасувальні машини, багатофункціональні дозатори. Підприємство продає ваги по всій території України, близько 15% складає експорт в Грузію, Польщу, Білорусь», – розповів Ігор Клос, - «Інвестиції ми ще не порахували – лише закінчили будову… З жовтня ми вже працюємо, за два роки добудуємо ще 3,5 тис. кв. метрів, повна площа буде становити близько 7 тис кв. метрів. Наші працівники – вихідці з військових приладобудівних підприємств. Ми хочемо зберегти цей напрям».

Андрій Садовий зауважив: «У Львові традиційно було сильне машинобудування, механіка, електроніка. Але коли союз розпався, було втрачено великі замовлення… Приємно, коли патріоти не опустили руки, а розвиваються. Нове підприємство, яке з’явилось у Львові – це 125 працівників, тобто 125 родин, які матимуть зарплату. Нові виробничі приміщення – ще один етап розвитку. Я так розумію, до 125 людей, які працюють тут, буде можливість добрати ще 100 людей».

Додамо, за інформацією прес-служби Львівської міської ради, за січень-серпень 2012 року у Львові було створено 11,8 тис. робочих місць. Найбільше – майже 5 тис. – у торгівлі, 1,16 тис. – у переробній промисловості.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові запустили першу чергу заводу «Техноваги»

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014