Галичина.Інфо

У Львові проведуть реконструкцію бою УПА з НКВД

У Львові проведуть реконструкцію бою УПА з НКВД 14 жовтня у Львові відбудуться заходи з відзначення 70-річчя створення Української повстанської армії. Учасники театралізованого військово-історичного дійства відтворять бій підрозділів УПА проти підрозділів військ НКВД.

Реконструкція бою відбудеться в Зубрівському лісопарку на Сихові. «Переодягнені реконструктори події, а їх близько сотні учасників, проведуть демонстрацію бою», – зазначено в повідомленні. Організаторами заходу виступили ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» та члени військово-історичних клубів з усієї України.

«Важливість проведення таких заходів полягає в тому, щоб пробудити у свідомості українців пам’ять про славні подвиги УПА та вшанувати людей, які боролися та захищали рідну землю, свідомо чинили спротив радянській владі зі зброєю в руках, і жоден з них не відступився від своїх переконань до останнього», - говорить представник ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» Тарас Павлишин.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові проведуть реконструкцію бою УПА з НКВД

топ

  Цей день в історії.
  21 серпня:

  1886 — народився Євстахій Єловицький, католицький релігійний діяч.

  1925 — помер Осип Маковей, український поет, прозаїк, публіцист, критик, літературознавець, перекладач, педагог та громадсько-політичний діяч.

  1944 — самооборонний відділ УПА біля с. Піски (Щиреччина) атакував колонну заарештованих, яку супроводжували співробітники НКВС, в результаті усі 27 конвоїрів було вбито, а заарештованих звільнено.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014