Галичина.Інфо

Fitch істотно знизило прогноз зростання ВВП України

Fitch істотно знизило прогноз зростання ВВП України Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings вчора суттєво погіршило прогноз зростання української економіки в 2012-2013 роках. Порівняно з останнім макроекономічним звітом, оприлюдненими в липні, прогноз темпів зростання реального ВВП України на поточний рік погіршений з 2,4% до 0,5%, а на 2013 рік - з 3,5% до 3%, розповів директор аналітичної групи Fitch із суверенних емітентів Чарльз Севіль.

В агентстві Fitch різке погіршення прогнозу поточного року пояснюють спадом економічних показників, що спостерігається з липня.
"Ми прогнозуємо, що українська економіка виросте в 2012 році не більше ніж на 0,5%. Промислове виробництво знаходиться в стані застою або зменшується (у річному вирахуванні) з II кварталу", - пояснив Севіль.

У липні-серпні падіння демонстрували ключові складові ВВП - промисловість, транспорт, будівництво і сільське господарство. Дані за вересень ще не оприлюднено, але вони повинні лише підтвердити, що в III кварталі Україна вперше після кризи 2009 року зіткнулася з падінням реального ВВП.
Зростає лише внутрішня торгівля - збільшення середніх зарплат пожвавило споживчий імпорт.

Прем'єр-міністр Микола Азаров раніше визнав, що за січень-серпень ВВП виріс всього на 1,5%. А зі звіту Fitch випливає, що в IV кварталі триватиме падіння економіки.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Fitch істотно знизило прогноз зростання ВВП України

топ

  Цей день в історії.
  30 листопада:

  1951 — народився Назарій Яремчук, український співак, народний артист України

  1983 — помер композитор Анатолій Кос-Анатольський.

  2002 — засновано Київську незалежну медіа-профспілку.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014