Галичина.Інфо

Громадський транспорт Львова тепер на Google maps

Громадський транспорт Львова тепер на Google maps У Львові запрацював новий проект «Громадський транспорт на картах Google» або «Google Transit: Lviv», який дозволяє користувачу Інтернету знайти громадський транспорт Львова та повну інформацію про маршрут з точки А в точку Б на картах Google трьома мовами.

«Google Transit: Lviv» - це перший проект в Україні, який запрацював у Львові і підтримав гасло «Львів відкритий для світу». Цей безкоштовний онлайн-продукт дає змогу користувачу Google карти знайти чіткий та зрозумілий маршрути громадського транспорту від точки А до точки Б з покроковим описом, точну інформацію про розміщення зупинок з фотографіями та їхні назви, перелік транспорту, що курсує через певну зупинку, посилання на контакти перевізника та розклад руху транспорту. Вся інформація про маршрути та зупинки доступна українською, російською та англійською мовами.

«Google Transit: Lviv» був готовий ще до Євро-2012, але там не було повної інформації про усі маршрути, тому, доопрацювавши його, ми презентуємо його лише тепер. Ідея цього проекту – зробити громадський транспорт Львова доступним та популяризувати його. За допомогою цього продукту львів'янам та гостям міста буде набагато легше зорієнтуватись у громадському транспорті. Щоб дізнатись схему проїзду потрібно лише мати доступ до Інтернету та Google maps, що зараз дуже легко зробити із сучасними телефонами, планшетами та нетбуками у будь-якій частині Львова», - розповів координатор проекту Антон Шишкін.

Реалізація проекту «Google Transit: Lviv» тривала понад рік і проводилась повністю на громадських засадах.

Такий проект діє вже в понад 475 містах світу, проте лише майже 100 з них мають повністю інтегровану систему всього транспорту, серед них і Львів. А якісне використання цього проекту зробить Львів більш комфортним та привабливим для туристів і сприятиме покращенню іміджу Львова, як першого міста України у цій системі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Громадський транспорт Львова тепер на Google maps

топ

  Цей день в історії.
  6 грудня:

  2003 — засновано Львівський муніципальний духовий оркестр «Галицькі Сурми».
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014