Галичина.Інфо

Помер князь Педді Рой, засновник самопроголошеної держави Сіленд

Помер князь Педді Рой, засновник самопроголошеної держави Сіленд Колишній британський майор Рой Бейтс (Roy Bates), що 1967 року проголосив себе князем Сіленду Роєм Бейтсом, помер 9-го жовтня у віці 91 року в пансіонаті на південному сході Англії. Останні кілька років він страждав від хвороби Альцгеймера.

Рой Бейтс, учасник Другої світової війни, був співзасновником піратської радіостанції "Радіо Ессекс". У 1966 році через проблеми з владою радіостанцію довелося закрити. Після цього майор у відставці перебрався на інший маншелловскій форт, де 2 вересня 1967 і оголосив про створення нової незалежної держави Сіленд.

Князівство Сіленд — самопроголошена офіційно невизнана держава, розташована на колишній військово-морській платформі Форт-Роуз, що використовувалася під час другої світової війни за 10 кілометрів від узбережжя поблизу міста Суффолк, що на сході Великобританії, за координатами (51° 53'40 «N, 1° 28'57»E). Сіландію було проголошено суверенним князівством 2 вересня 1967 року колишнім майором британської армії Педді Роєм Бейтсом, а сам Рой став князем новопроголошеної держави.


Незабаром у Бейтса спробували відняти владу, але атака під керівництвом провідника іншої піратської радіостанції була зустрінута "коктейлями Молотова". Пізніше князь і його син були заарештовані поліцією Великої Британії - Бейтса звинуватили в незаконному володінні зброєю. Однак суд відхилив позов до колишньому майору, а той порахував це визнанням незалежності своєї держави, а через сім років створив для прапор, герб і Конституцію Сіленду. У 1999-му році Рой Бейтс відрікся від своєї посади і передав владу синові, переїхавши в будинок престарілих у Великобританії.

"Мій батько був дуже розумною і активною людиною, він довгий час страждав від хвороби Альцгеймера, яку ненавидів. В останні роки він заледве впізнавав членів своєї сім'ї. Але його завжди пам'ятатимуть за створення піратського радіо, проголошення незалежної держави Сіленд, конфронтацію з Королівським військово-морським флотом Великої Брітаніі", - сказав син покійного Майкл Бейтс.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Помер князь Педді Рой, засновник самопроголошеної держави Сіленд

топ

  Цей день в історії.
  26 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014