Галичина.Інфо

Польща планує видати українцям 800 тисяч віз

Польща планує видати українцям 800 тисяч віз Надзвичайний та Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін прогнозує, що за весь 2012 рік Польща видасть громадянам України близько 800 тис. віз. Про це він сказав 12 жовтня на ХІІ Економічному форумі у Львові.
"Є складнощі для багатьох представників українського бізнесу і треба шукати вирішення. Але треба, щоб спробували глянути на візову справу нашими очима. Польща кілька років тому вирішила вести відкриту візову політику. При такій кількості консульств і консулів, як ми сьогодні маємо, ми мали б давати 300-400 тис. віз в рік. Та 2011 року ми дали 620 тис. віз, цього року це буде близько 800 тис. віз", - сказав Генрик Літвін.


Він додав, що консульства працюють в складних умовах, адже з країн ЄС дають найбільше віз Україні. І в сумі за 2011 рік Польща дала Україні на 15 тис. віз більше, ніж всі країни ЄС разом взяті

"Наші консульські установи працюють більше за шенгенський стандарт. Це наслідок нашого рішення, що наша візова політика має бути відкритою. В таких умовах консулам доводиться працювати", - зауважив Літвін.

Водночас, з його слів, при такій великій кількості віз цією справою зацікавлюються не зовсім легальні посередники.

"Це мала війна між нами і нечесними посередникам, які перш за все використовують черги... Буває й так, що з нашого боку є і зрадники, і треба мати на увазі всі складнощі, які можуть бути... Електронну реєстрацію ефективно намагаються використовувати хакери. Реєстрацію у візових центрах також переймають нелегальні посередники завдяки їхнім хакерам. Відповіддю на це будуть call-центри", - наголосив Посол Польщі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Польща планує видати українцям 800 тисяч віз

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014