Галичина.Інфо

Андрій Садовий ініціював створення партії «Самопоміч»

Андрій Садовий ініціював створення партії «Самопоміч» Міський голова Львова Андрій Садовий оголосив про ініціативу створення політичної партії «Самопоміч» та заявив про початок збору підписів за створення нової партії. Текст заяви мер Львова оприлюднив сьогодні 14 жовтня 2012 року на своїй сторінці у Facebook.

«Кожен вірить, що своїми діями та рішеннями робить те, що йому належить зробити за життя. Молю Бога, аби і моє рішення про початок активної політичної діяльності спричинилось до цього. Відчуваю, що цей крок на сьогодні є необхідним для подальшого досягнення поставленої мети – збудувати країну, в якій хочеться жити», – йдеться в заяві Андрія Садового.

Андрій Садовий подякував львів’янам за подвійне обрання (у 2006 та 2010 роках) на посаду міського голови Львова і заявив, що має намір і надалі виконувати свої обов’язки: «Кожного дня відчуваю відповідальність як перед громадою, так і перед всіма українцями, для яких Львів є певним символом, перед тими, кому наші успіхи дають натхнення, в той час як невдачі засмучують. Така відповідальність дає можливість здобувати цінний досвід і розуміння багатьох політичних, економічних та управлінських процесів.»

В своїй заяві мер Львова зазначив, що партія не бере активної участі у виборах 2012 року: «Ми на початку свого шляху в політиці і будемо поступово здобувати довіру українців своєю працею» .

За його словами, назва нової партії походить від руху самоорганізації українців Галичини на початку 20-го століття. У 2004 році Андрій Садовий заснував однойменну громадську організацію, завдяки діяльності якої здобув популярність в місті та виграв перші вибори на посаду мера у 2006 році.

Андрій Садовий заявив, що партія «Самопоміч» базуватиме свою діяльність на засадах християнської моралі. «Бог дав людям 10 заповідей і це основа людського співжиття. Переконаний, що лише дотримуючись їх, а також інших загальнолюдських цінностей, можна навести порядок у власному домі – в родині, громаді, місті та країні», – йдеться в заяві.

Садовий зазначив, що ідеологічним центром нової партії буде місто Львів: «Впевнений, що громада міста радо вітатиме бажання українців використати ідейний та духовний потенціал Львова. Вірю, що кожен з українських регіонів зможе зробити свій власний внесок в побудову здорового українського суспільства».

Мер Львова закликав до співпраці усіх, «хто поділяє цінності, озвучені в цій заяві».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Андрій Садовий ініціював створення партії «Самопоміч»

топ

  Цей день в історії.
  27 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014