Галичина.Інфо

Німецький парламент заблокує асоціацію з ЄС через Тимошенко

Німецький парламент заблокує асоціацію з ЄС через Тимошенко Німецький парламент заблокує Угоду про асоціацію з Україною, поки Юлія Тимошенко не буде звільнена. Про це заявив глава комітету з європейської інтеграції німецького Бундестагу Гюнтер Кріхбаум після зустрічі з донькою Тимошенко Євгенією.

"Угоду про асоціацію Європейського Союзу з Україною буде заблоковано. Я, як голова комітету Бундестагу з європейської інтеграції, буду це рекомендувати, поки справа Юлії Тимошенко не закрита", - сказав він. "Для нас ця справа є символом того, як в Україні відносяться до прав людини та демократії. До цього не можна бути байдужим", - підкреслив Кріхбаум.

Він також висловився схвально, що Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з Євгенією Тимошенко висловила свою підтримку Тимошенко та демократичній опозиції України.

Окрім того, він підкреслив, що для Європейського Союзу є дуже важливим те, як пройдуть парламентські вибори в Україні. "Міжнародна спільнота спостерігає за виборчим процесом в Україні та буде проводити розслідування, якщо будуть зафіксовані порушення", - сказав Кріхбаум.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Німецький парламент заблокує асоціацію з ЄС через Тимошенко

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014