Галичина.Інфо

S&P знизило рейтинг Кіпру на три щаблі до В

S&P знизило рейтинг Кіпру на три щаблі до В Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг емітента Кіпру відразу на три ступені до В з ВВ, залишивши його в списку на перегляд з можливим пониженням, говориться в прес-релізі агентства. Водночас, агентство підтвердило короткостроковий кредитний рейтинг емітента країни на позначці "В".

"Рейтингова дія відображає нашу думку про те, що кредитоспроможність Кіпру погіршилася з моменту останнього зниження рейтингу країни 2 серпня 2012 у зв'язку з тим, що уряд Кіпру не прийшов до остаточної угоди з міжнародними кредиторами щодо надання країні фінансової допомоги, в той час як зовнішні і фінансові ризики в країні зросли", - йдеться в повідомленні агентства.
Крім того, на думку аналітиків S&P, певний вплив на цьому фоні можуть надати президентські вибори, проведення яких намічене на лютий 2013 року. На думку експертів агентства, прогрес в переговорах з "трійкою" кредиторів (ЄК, ЄЦБ і МВФ) незначний.

При цьому країні загрожує криза банківського сектору, причиною якого почасти є участь кіпрських банків в реструктуризації держборгу Греції на початку поточного року, а також відсутність фінансових реформ в країні.
Враховуючи зростаючий держборг країни і слабкі фінансові показники в першому півріччі 2012 року, аналітики S&P погіршили свій прогноз щодо розвитку економіки Кіпру. Тепер очікується зниження ВВП країни протягом 2012-2014 років на 2%. Крім того, прогнозується скорочення обсягів внутрішнього споживання та інвестицій.

Збереження рейтингу Кіпру в списку CreditWatch свідчить про те, що рейтинг країни може бути знижений на один-два щаблі, якщо її економічні проблеми загостряться, а також у разі нездатності кіпрського уряду задовольнити умови програми допомоги від міжнародних кредиторів.

Раніше, 9 жовтня, повідомлялося, що рейтингове агентство Moody's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Кіпру відразу на три щаблі - до "B3" з "Ba3", прогноз за рейтингом - негативний, говориться в повідомленні агентства.

Рекомендовано до перегляду:

» » » S&P знизило рейтинг Кіпру на три щаблі до В

топ

  Цей день в історії.
  16 липня:

  1919 — під тиском польських військ УГА, перейшовши ріку Збруч, залишила Галичину і відступила на територію Наддніпрянської України.

  1990 — Верховна Рада УРСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України.

  2007 — залізнична аварія на Львівщині 16 липня 2007 (неподалік Ожидова у Буському районі).
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014