Галичина.Інфо

У Львові відкрили пам'ятну дошку професору Юрію Рудавському

У Львові відкрили пам'ятну дошку професору Юрію Рудавському 17 жовтня у Львові відкрили Меморіальну таблицю видатному львівському професору, ректору «Львівської політехніки» Юрію Рудавському. Дошку встановили на будинку на вулиці Глибокій, 13, де мешкав Юрій Рудавський. Дошку виготовив народний художник України Ярослав Скакун та Богдан Черкіс, директор Інституту архітектури. На відкриття пам’ятної таблиці приїхала і дружина видатного наукового діяча – Галина Рудавська.

«Людина живе доти, доки живою є пам’ять про людину. Наш ректор пан Рудавський – це людина, яка мала безмежну кількість друзів. Кожен може пригадати – він завжди був відвертим, прямим і чесним. Усі згадують його слова, бо це була правда. Він – як свічка, горів, велика кількість енергії. Він випромінював цю енергію. За ним йшли люди. Це добра людина. Я гордий, що наш Львів породив такого велетня. Наш обов’язок – продовжувати його добрі справи, щоб ми були гідні ректора Юрія Рудавського», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Юрій Кирилович - знакова людина, як для нашого університету, так для міста Львова і України загалом. Політехніка береже добру пам'ять, кращі студенти отримують стипендію імені Рудавського, а також медаль його імені. Він був як полум’я, справді запалював усіх своїм прикладом, ставленням до роботи, до людей, прагненням прислужитися рідному університету. Серед його здобутків стояла титанічна праця, гострий аналітичний розум вченого, висока культура інтелігента і інтелектуала, пристрасний патріотизм і відданість рідній вітчизні», - зазначив Юрій Бобало, професор, ректор НУ «Львівська політехніка».

Вчена рада «Львівської політехніки» вирішила провести ряд заходів щодо увіковічнення пам’яті Юрія Рудавського. Видана книжка «Тільки двічі живемо. Юрій Рудавський». Заснована також стипендія імені Ю.Рудавського.

Нагадаємо, ректор “Львівської політехніки», професор Юрій Рудавський помер 21 лютого 2007 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрили пам'ятну дошку професору Юрію Рудавському

топ

  Цей день в історії.
  7 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014