Галичина.Інфо

У Львові розпочався міжнародний форум індустрії та гостинності

У Львові розпочався міжнародний форум індустрії та гостинності Упродовж трьох днів 18-20 жовтня у Львівському палаці мистецтв традиційно проходитиме Львівський міжнародний форум індустрії та гостинності. У межах заходу відбудеться XIII міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО-2012», VI Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», а також V Спеціалізована виставка «Конвент розваг».

Основний акцент Форуму зроблено на можливостях відпочинку, оздоровлення та активного дозвілля в Західній Україні для туристів будь-яких категорій, повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Львів на форумі представлений стендом з нашою туристичної продукцією, відвідувачі форуму отримують карти міста, маршрути самостійних екскурсій, флаєри-запрошення на «Вихідні у Львові за півціни». Ми надаємо інформацію про місто гостям: куди піти, що подивитись та одночасно налагоджуємо контакти з партнерами», - повідомила Надія Радіоненко, начальник управління туризму Львівської міської ради.

Цьогоріч Львівський міжнародний форум прийматиме гостей та колег із Посольства Турецької Республіки в Україні, Київської, Кіровоградської, Запорізької, Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської, Кам‘янець-Подільської областей, загалом на форумі буде представлено понад сто учасників.

На львівському стенді «Мандруймо Львівщиною» буде представлена туристично-рекреаційна привабливість області, зокрема, курорти, гостинні садиби, туристично-екскурсійні програми тощо. Свої туристичні можливості покаже Яворівщина, яка готує цікаву презентацію яворівської сільської садиби з виступом троїстих музик, частуванням традиційним яворівським пирогом, майстер-класами із ткацтва, виготовлення яворівської іграшки та ляльки-мотанки. На виставці також буде представлено кращі роботи фотоконкурсу «Принади Львівщини», який започатковано з метою популяризації маловідомих туристичних шляхів, природних та історико-культурних пам'яток Львівської області.

У межах ділової програми форуму відбудеться навчально-практичний семінар для туристичних фірм та закладів щодо податкового законодавства, охорони праці, забезпечення прав споживачів туристичних та готельних послуг, а також презентація «Унікальні туристичні продукти Західної України».

Другий день Форуму розпочнеться о 10.00 з майстер-класу «Ефективна комунікація з гостями». Також усі зацікавлені будуть мати змогу відвідати конференцію «Готельна та ресторанна індустрія України: застій чи прибутковий бізнес?

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові розпочався міжнародний форум індустрії та гостинності

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014