Галичина.Інфо

Прем'єр Канади розкритикував Януковича за переслідування і погрози на адресу політичних опонентів

Прем'єр Канади розкритикував Януковича за переслідування і погрози на адресу політичних опонентів Прем'єр Канади Стівен Харпер різко розкритикував Президента України Віктора Януковича за переслідування і погрози на адресу політичних опонентів.

Виступаючи 19 жовтня перед 500 канадськими спостерігачами, які незабаром вирушать в Україну, Харпер відзначив важливість їх роботи, враховуючи поширене політичне втручання в українську систему правосуддя.

"Ми, як і раніше, закликаємо Президента Януковича поважати незалежність судової влади, припинити переслідування представників опозиції і провести справді вільні і справедливі вибори", - сказав Харпер. Він навів два приклади, які викликають у нього занепокоєння.

По-перше, це справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка перебуває у в'язниці за звинуваченням, яке багато хто на Заході вважає сфабрикованим. По-друге, він навів випадок Руслана Забілого, директора музею Тюрма на Лонцького. Харпер відвідав цей музей сам в 2010 році і зустрівся із Забілим.

За словами Харпера, Забілого затримали на вулиці і тримали без зв'язку із зовнішнім світом протягом 14 годин, допитували, запитували про визвольний рух і його контакти за кордоном. Комп'ютери музею, файли і інформація були вилучені міліцією два роки тому і не повернуті. Забілий був присутній в аудиторії під час виступу Харпера.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Прем'єр Канади розкритикував Януковича за переслідування і погрози на адресу політичних опонентів

топ

  Цей день в історії.
  6 липня:

  1920 - у Львові відбувся перший концерт музичного товарства “Бандурист”.

  1941 - у Львові на зборах громадян для захисту інтересів українських мешканців було створено Українську раду сеньйорів, яку очолив К.Левицький, а почесним главою став митрополит А.Шептицький.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014