Галичина.Інфо

Львів готується до туристичного форуму «Перемагай з Левом»

Львів готується до туристичного форуму «Перемагай з Левом» 21 листопада у Львові стартує найавторитетніша подія у галузі туризму в Україні – IV Туристичний форум «Перемагай з Левом!».

Діловий туризм та організація великих подій, як найперспективніші напрямки розвитку туризму в світі, будуть основними темами для дискусій на цьогорічному Форумі. «Туристичний форум «Перемагай з левом!» – це чи не єдина подія такого рівня в Україні у контексті досвіду запрошених доповідачів, формату проведення та актуальності питань, що розглядаються, адже Форум присвячений обміну досвідом та поширенню найкращих практик туристичного бізнесу міст Європи. Львів має можливість запросити експертів галузі з туристичних міст Європи завдяки членству в організації European Cities Marketing («Маркетинг європейських міст»). Львів, до речі, є єдиним містом в Україні, яке входить в цю організацію», – сказала начальник управління туризму Львівської міської ради Надія Радіоненко.

У межах Форуму відбудуться виступи міжнародних експертів ділового туризму. Спільно з партнером Форуму (ЕТОА) відбудеться семінар: «Україна на туристичній мапі світу: як втримати позиції у 2013 році?».

Паралельною сесією до загальних презентацій відбуватиметься майстер-клас «Туристично-інформаційна інфраструктура міст: успішні приклади», на який запрошено представників туристично-інформаційних центрів Італії, Бельгії, Московії, Німеччини та України.

«Цьогорічна тема форуму є дуже актуальною: завдяки Євро-2012 у Львові створена відповідна інфраструктура (це і новий аеропорт, і готелі, і ресторани), яка дозволяє приймати не лише відпочинкових, а й бізнес-туристів, тому досвід інших міст у розвитку індустрії подій та зустрічей є надзвичайно важливим для нас. Завдяки членству міста в ECM, нам також вдалося залучити до участі представників Європейської асоціації туроператорів/European Tour Operators Association (ETOA), які проведуть окремий семінар в рамках Форуму», – зазначає начальник управління туризму Львівської міської ради Надія Радіоненко.

Організатором заходу виступила Громадська організація «Етновир».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів готується до туристичного форуму «Перемагай з Левом»

топ

  Цей день в історії.
  12 липня:

  1892 — народився письменник та графік Бруно Шульц.

  1921 - у Прикарпатській Україні створено Селянсько-республіканську партію.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014