Галичина.Інфо

Україна ввела повну заборону на експорт пшениці з 15 листопада

Україна ввела повну заборону на експорт пшениці з 15 листопада Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк підтвердив повну заборону на експорт пшениці з України, яка вводиться з 15 листопада 2012 року: «Буде повна заборона з 15 листопада. Буде постанова Кабміну про це. Ми не граємо в ігри, у нас просто немає іншого виходу».

Чутки про можливе обмеження експорту з'явилися на світовому ринку ще в середині жовтня. Учасники ринку, які побоювалися, що уряд вдасться до неофіційних обмежень, зітхнули з полегшенням. «Повна заборона з відкритою датою — напевно, найкращий варіант для трейдерів, — зазначив співробітник великого зарубіжного зернотрейдера. - Все зрозуміло, і ми можемо оголошувати форс-мажор». Що стосується фуражного зерна, у тому числі ячменю і кукурудзи, то раніше Присяжнюк заявляв, що «ніяких експортних обмежень робити не будемо, навпаки — будемо стимулювати».

За офіційними даними, Україна експортувала 7,1 млн тонн зерна станом на 18 жовтня, в тому числі 3,57 млн тонн пшениці. При цьому в поточному році зібрано пшениці 15,50 млн тонн, тоді як її внутрішнє споживання становить 12 млн тонн.

Урожай зерна в Україні, за прогнозами Мінагропроду, в цьому році складе близько 46 млн тонн проти рекордних 56,7 млн тонн в 2011 році. Потребу країни в зерні експерти оцінюють в 28,7 млн тонн на рік.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Україна ввела повну заборону на експорт пшениці з 15 листопада

топ

  Цей день в історії.
  18 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014