Галичина.Інфо

На Львівщині зупинили шахту «Зарічна»

На Львівщині зупинили шахту «Зарічна» На шахтах «Львіввугілля» – резонансні зупинки. Зупинено роботу шахти «Зарічна», – про це 29 жовтня інформує територіальне управління Держгiрпромнагляду у Львівській області. Шахту зупинили у зв’язку з незадовільним станом механізмів підйомного комплексу. Також «через грубі порушення» заборонено проведення двох прохідницьких вибоїв на шахтах «Львіввугілля»: це шахти «Лісова» та «Відродження».

Держгірпромнагляд з 22 жовтня проводить посилені перевірки на шахтах ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля», ДВАТ «Шахта «Надія» та шахті № 10 «Нововолинська», що будується. З 22 до 28 жовтня обстежено три очисних та сім підготовчих вибоїв, 42 інших об’єктів (транспорт, стаціонарне обладнання тощо), здійснено 29 заборон ведення робіт, експлуатації виробничих механізмів та обладнання. На 29 працівників вугільних підприємств накладено штрафи, зокрема на трьох керівників. Посилений нагляд продовжується.

Весною уряд ініціював перевірки на шахтах «Львіввугілля» – після аварії на «Степовій». Нагадаємо, 30 березня о 01:47 в селі Глухів Сокальського району Львівської області виникла пожежа на шахті «Степова» Державного підприємства «Львіввугілля». На момент займання у шахті перебувала 201 особа, з них 12 – на аварійній ділянці. О 3:00 12 шахтарів було виведено на поверхню. Під час гасіння пожежі двоє гірників травмувались, їх з опіками середньої важкості доправили до Червоноградської міської лікарні.

Зазначимо, 16 березня на шахті «Червоноградська» через раптове зсув порід покрівлі у бортовому штреку загинув 39-річний гірник. Також 21 березня на поверхневому промисловому майданчику шахти «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» загинув 39-річний гірник.

Також 30 березня на шахті «Межирічанській» ДП «Львіввугілля» смертельно травмувалася 49-річна жінка-машиніст електровоза.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині зупинили шахту «Зарічна»

топ

  Цей день в історії.
  6 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014