Галичина.Інфо

Найменші зарплати у Європі отримували українці та молдовани

Найменші зарплати у Європі отримували українці та молдовани У минулому році найменші зарплати у Європі в перерахунку за офіційними курсами валют були зафіксовані у Молдові - $ 271 та Україні - $ 332 за місяць. Лідерами за розміром середніх окладів стали швейцарці - $ 7110, датчани - $ 6628 та норвежці - $ 6429.

За рівнем зарплат в перерахунку на купівельну спроможність Україна посіла третє місце з кінця, випередивши знову ж таки Молдову та Албанію. При цьому, згідно з офіційною статистикою, ситуація з безробіттям в Україні, за європейськими мірками виглядає набагато краще, ніж ситуація із зарплатами.

Рівень безробіття, визначений за методологією МОП (Міжнародної організації праці), склав 7,9%. Україна за показником рівня безробіття ділить 18-19-е місця з Кіпром. Найнижче безробіття - лише 0,6% - зафіксоване офіційною статистикою Білорусі, найвище - в колишніх югославських республіках: Македонії (31,4%), Боснії і Герцеговині (27,6%) та Сербії (23%). Тим не менше при такому величезному надлишку робочої сили люди заробляють там більше, ніж в Україні (і з урахуванням показника купівельної спроможності, і без урахування).

Рекомендовано до перегляду:

» » » Найменші зарплати у Європі отримували українці та молдовани

топ

  Цей день в історії.
  5 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014