Галичина.Інфо

4 мільйони копій Windows 8 продала Microsoft за 3 дні

4 мільйони копій Windows 8 продала Microsoft за 3 дні Корпорація Microsoft продала чотири мільйони копій операційної системи Windows 8 за перші три дні. Про це повідомляє All Things Digital з посиланням на заяву глави Microsoft Стіва Балмера. Під час обліку кількості проданих копій до уваги бралися лише "оновлення" - тобто копії Windows 8, придбані користувачами попередніх версій операційної системи.

Нагадаємо, Microsoft випустив у світ фінальну версію Windows 8 у п'ятницю, 26 жовтня. У вересні 2012 року Балмер пообіцяв, що через рік в світі буде 400 000 000 смартфонів, планшетів та комп'ютерів на Windows Phone 8 і Windows 8. На часі операційні системи із сімейства Windows в світі використовують 1,25 мільярда пристроїв. Для порівняння, компанія Apple за перші чотири дні продажів реалізувала три мільйони копій операційної системи Mountain Lion. Windows 7, що з'явилася в 2009 році, за перший рік продажів розійшлася тиражем в 240 мільйонів копій.

Операційна система Windows 8 може працювати на комп'ютерах і на планшетах. Вона разом з традиційним інтерфейсом типу "робочий стіл" включає в себе новий інтерфейс з "живими плитками". Windows 8 дозволяє запускати програми, написані для попередніх версій Windows, проте в новому інтерфейсі працюють лише додатки з магазину Windows Store.

Рекомендовано до перегляду:

» » » 4 мільйони копій Windows 8 продала Microsoft за 3 дні

топ

  Цей день в історії.
  19 вересня:

  1891 — У Монреаль прибули перші українські поселенці.

  1919 — В Кам’янець–Подільському замість ліквідованого міністерства по справах Галичини Кабінет міністрів УНР створив комітет у справах біженців–Галичан.

  1942 — З Бродів, Перемишлян Львівської області депортовано в табір в Белжец 5000 євреїв.

  1944 — В Бережанському районі Тернопільської області відбувся великий бій між відділами УПА і частинами НКВС. На Коломийщині відбулися два бої віділу УПА ім. Богуна з прикордонними частинами НКВС.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014