Галичина.Інфо

«Укрзалізниця» припинила продаж квитків через WebMoney

«Укрзалізниця» припинила продаж квитків через WebMoney Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") припинила підтримку онлайн-сервісом придбання квитків системи WebMoney.

Згідно з роз'ясненням "Укрзалізниці" в соціальній мережі Facebook, питання діяльності платіжних систем регулюються законом "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", ст. 9 якого встановлює, що правила внутрішньодержавної платіжної системи та міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент, мають бути узгоджені платіжною організацією цієї платіжної системи з Національним банком.
Згідно із законодавством, заборонено надання послуг платіжної системи або системи електронних грошей без узгодження правил цих систем із НБУ.
"На сьогодні правила системи WebMoney не погоджено Національним банком відповідно до вимог, встановлених законодавством України про діяльність платіжних систем або операцій з електронними грошима. Таким чином, діяльність системи WebMoney в Україні є неправомірною", - йдеться в повідомленні.
Як зазначає "Укрзалізниця", перелік платіжних систем і систем електронних грошей, правила яких погоджені НБУ, розміщено на офіційному веб-сайті Нацбанку в розділі "Платіжна система". "З огляду на викладене, за рекомендацією Національного банку України "Укрзалізниця" вжила заходів щодо припинення надання послуг за допомогою системи WebMoney", - повідомляє відомство.

Як повідомлялося, продаж квитків он-лайн у системі WebMoney "Укрзалізниця" впровадила з 27 вересня 2012 року.

Систему інтернет-розрахунків WebMoney Transfer засновано в 1998 році.

Рекомендовано до перегляду:

» » » «Укрзалізниця» припинила продаж квитків через WebMoney

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014