Галичина.Інфо

Українці купили в жовтні ледь не рекордні мільярди доларів

Українці купили в жовтні ледь не рекордні мільярди доларів Обсяг готівкових операцій на валютному ринку у жовтні 2012 року склав 4 511,5 млн доларів. Як повідомляє НБУ, фізичні особи купили в комерційних банках валюти на 3 340,4 млн доларів, продали - на 1 171,1 млн доларів в еквіваленті, різниця склала 2 169,3 млн доларів. Для порівняння, у вересні негативне сальдо склало 1,511 млрд. доларів (максимальний обсяг валюти українці купили в листопаді 2008 року - 2 342,4 млн доларів). Разом з тим валютні банківські вклади фізичних осіб (у доларовому еквіваленті) збільшились на 616,1 млн. і на 1 листопада 2012 року склали 21,742 млрд..

Рекомендовано до перегляду:

» » » Українці купили в жовтні ледь не рекордні мільярди доларів

топ

  Цей день в історії.
  15 липня:

  1410 — відбулася Грюнвальдська битва між військами Тевтонського ордену та об\'єднаними військами Королівства Польського і Великого князівства Литовського, Руського і Жемайтійського.

  1919 - розпочався перехід урядових структур ЗУНР, галицьких біженців та Галицької армії через р. Збруч. УГА нараховувала 12 піших і одну кінну бригади чисельністю біля 50 тис. вояків, на озброєнні яких знаходилось 603 кулемети і 187 гармат. Разом з тиловими частинами Галицьке військо складало близько 85 тис.

  1920 - польський уряд ухвалив ряд постанов “Про проведення земельної реформи в Західній Україні”, згідно з якими земельна реформа проводилася шляхом парцеляції, тобто поділу великих поміщицьких маєтків на невеликі ділянки (парцели) і продажу їх селянам та осадництва, що передбачало утворення окремих садиб (осад). При цьому землею наділялося першочергово польське населення, щоб збільшити його питому вагу в краї.

  1920 - нота уряду ЗУНР до Найвищої Ради Антанти, в якій закликалося визнати державну самостійність Східної Галичини. З цього моменту екзильний уряд на чолі з Є. Петрушевичем повернувся до старої назви “Західно-Українська Народна Республіка”. Концепція державної самостійності Східної Галичини була схвалена трудовою (УНТП), радикальною (УРП) та християнсько-суспільною (УХСП) партіями.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014