Галичина.Інфо

Forbes оприлюднив рейтинг найкращих країн для бізнесу

Forbes оприлюднив рейтинг найкращих країн для бізнесу Згідно рейтингу журналу Forbes, на першому місці кращих країн для бізнесу опинилася завдяки прозорому та стабільному бізнес-клімату, який заохочує підприємництво Нова Зеландія. Друге місце в списку посідає Данія. Її ВВП на душу населення один з найвищих у світі. Гонконг займає третє місце. Його економіка, що сильно залежить від міжнародної торгівлі і фінансів, зросла в минулому році на 5%, а рівень безробіття склав мізерних 3,2%. Четверте місце у рейтингу займає Сінгапур. Зазначимо, що економіка Сінгапуру залежить від експорту, особливо в області споживчої електроніки і ІТ-продукції. Його позитивне сальдо торгового балансу склало 24% від ВВП в 2011 році. На п’ятому місці опинилася Канада, яка в 2012 році втрачає свої позиції з інновацій та технологій.

В десятку найкращих країн для бізнесу також увійшли: 6 місце - Ірландія, на 7 місці – Швеція, 8 місце посідає Норвегія, 9 сходинку займає Фінляднія, і на 10 місці у топі розмістилася - Великобританія.

Кращими країнами з колишніх республік СРСР є прибалти: Естонія -22, Литва - 35, Латвія - 40.
За даними журналу, Україна посіла 104 місце у рейтингу, Московія - 105, Грузія - 50, Казахстан - 70, Азербайджан - 73, Вірменія - 77, Молдова – 92.

Як відомо, у рейтингу враховуються не тільки ключові економічні показники, як зростання валового внутрішнього продукту (ВВП), рівень інфляції і безробіття, але також ступінь економічної й особистої свободи, система оподаткування і законодавства.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Forbes оприлюднив рейтинг найкращих країн для бізнесу

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014