Галичина.Інфо

У США виділили грант на ТЕО нового енергоблоку Бурштинської ТЕС

У США виділили грант на ТЕО нового енергоблоку Бурштинської ТЕС Агентство з торгівлі та розвитку США (USTDA) виділило грант для компанії ДТЕК на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва сучасного енергоблоку Бурштинської ТЕС потужністю 800 МВт. Всього до 2030 року ДТЕК планує направити на комплексну модернізацію та нове будівництво енергоблоків до 20 мільярдів доларів США.

У межах узятих на себе Україною зобов'язань щодо модернізації енергогалузі, а також її узгодження з екологічними нормами Європейського Енергетичного співтовариства, реалізація проекту дозволить повністю замінити чотири наявні застарілі блоки потужністю по 200 МВт, збудовані в 1960-ті роки. Будівництво нового блока також підвищить ефективність станції загалом і значно скоротить шкідливі викиди пилу, сірчистих і азотистих сполук, що сприятливо позначиться на екосистемі Івано-Франківської області, - повідомили ZAXID.NET у департаменті зв’язків з громадськістю компанії.

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко зазначив: «Досвід співпраці з урядом Сполучених Штатів є значущою частиною розвитку ДТЕК. З 2008 року ми реалізуємо низку проектів із Агентством з міжнародного розвитку США (USAID) у галузі енергоефективності, боротьби з туберкульозом і розробки регіональних стратегій сталого розвитку».

«Це перший подібний проект в Україні. Будівництво нового сучасного енергоблока радикально поліпшить екологічну ситуацію в місті Бурштин», - додав він.

Компанія планує використовувати отриманий досвід під час будівництва нових енергоблоків і на інших станціях компанії, підвищуючи їхню ефективність й екологічну безпеку.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У США виділили грант на ТЕО нового енергоблоку Бурштинської ТЕС

топ

  Цей день в історії.
  24 жовтня:

  1990 — законом УРСР «Про зміни і доповнення до Конституції (Основного Закону)» скасовується ст.6 про керівну роль Комуністичної партії.

  1991 — Верховна Рада проголосила без\'ядерний статус України.

  1997 — помер Петро Дужий, український письменник, з 1944 референт пропаганди УПА, почесний громадянин міста Львова.

  1999 — в Рогатині відкрито пам\'ятник землячці Роксолані, коханій дружині турецького султана Сулеймана I Пишного.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014