Галичина.Інфо

Львів візьме €20 млн кредиту в ЄБРР на модернізацію тепломереж

Львів візьме €20 млн кредиту в ЄБРР на модернізацію тепломереж Виконавчий комітет Львівської міської ради 7 грудня погодив ЛМКП «Львівтеплоенерго» залучення кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку на інвестицію у проект модернізації інфраструктури теплопостачання у місті. Йдеться про 20 млн євро на модернізацію системи.

Інвестиційна програма має внутрішню норму прибутковості в 13,9% – 11,1 млн грн (при обліковій ставці 7%). Заплановано, що втрати води знизяться на 10-15% (понад 5 тис. кубометрів щорічно), споживання електроенергії – на 30%. Згідно з рішенням виконкому, департамент економічної політики має подати на розгляд депутатів на найближчій сесії міськради місцеві гарантії для отримання кредиту. Цілі і завдання проекту передбачають моніторинг енерговитрат, виробничих потужностей джерел енергії, заміну мереж, встановлення індивідуальних теплових пунктів у багатоповерхівках Сихівського району. Метою проекту є зменшення тепловтрат, витоків води, енергоспоживанні тощо.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів візьме €20 млн кредиту в ЄБРР на модернізацію тепломереж

топ

  Цей день в історії.
  25 вересня:

  1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

  1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

  1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014