Галичина.Інфо

Moody’s знизило рейтинги 11 українських банків

Moody’s знизило рейтинги 11 українських банків Міжнародне рейтингове агентство Moody's слідом за зниженням суверенних рейтингів України знизило автономні кредитні оцінки, рейтинги оцінки боргів та депозитів 11 українських банків і однієї лізингової компанії. Про це сказано у прес-релізі агентства. Згідно з наданою інформацією, оцінки знижено і за Національною рейтинговою шкалою. Негативний прогноз встановлено стосовно всіх банківських рейтингів.

Знижено рейтинги наступних банків: «Фінанси і кредит», «Кредит Дніпро», «Перший український міжнародний банк», «ОТР Україна», «Південний», «ПриватБанк», «Промінвестбанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Ощадбанк України», українська філія російського банку «Сбербанк Московії», «Укрексімбанк», «Укрінбанк» та «VAB», а також лізингової компанії «Райффайзен лізинг Аваль».

Зниження рейтингів, як сказано у прес-релізі, було продиктовано зниженням суверенного рейтингу України до «B3» з «B2» і подальшим зниженням рейтингів оцінки депозитів в іноземній валюті до «Caa1» з «B3», оцінки депозитів у національній валюті та оцінки бондів до «B2» з «Ba1», а також оцінки бондів в іноземній валюті до «B3» з «B1». Розрив оцінок, наголошується у прес-релізі, є максимальним для банків та інших емітентів країни. Негативний прогноз за суверенними рейтингами збережено.

Згідно з релізом Moody`s, зниження автономних оцінок десяти з 11 банків обумовлені співвідношенням капіталу і залежністю від внутрішнього державного боргу, рівнем залежності від внутрішніх макроекономічних показників і фінансового середовища, а також розміром фондів ринкового походження.

Беручи до уваги всі ці фактори, оцінки банків було знижено на один щабель. Зокрема, 9 з 11 банків отримали рейтинг «B3», банк «Фінанси і кредит» зберіг свій рейтинг на рівні «В3», при цьому рейтинг «ПриватБанку» знижено тільки до рівня «В2», що на один щабель вище суверенного рейтингу України. Moody`s пояснило це виключення здатністю менеджменту банку врівноважувати внутрішні державні ризики з ринковою діяльністю і помірним рівнем диверсифікації бізнесу поза межами України.

Нагадаємо, 5 грудня міжнародне Moody's знизило рейтинг державних облігацій України на один щабель - з B2 до B3. Прогноз залишається «негативним».

Рекомендовано до перегляду:

» » » Moody’s знизило рейтинги 11 українських банків

топ

  Цей день в історії.
  25 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014