Галичина.Інфо

У Львові відкриється Фабрика Святого Миколая

У Львові відкриється Фабрика Святого Миколая 12 грудня у Львові відкриється Фабрика Святого Миколая. Фабрика діятиме в межах проведення благочинної акції “Миколай про тебе не забуде”. На урочистій церемонії відкриття червону стрічку розріже духовний координатор акції о.Стефан Батрух.

На фабриці Миколая впродовж тижня працюватимуть близько 700 волонтерів. Також на фабриці працюватимуть такі відділи: прийом подарунків, видача адрес потребуючих дітей, сортування дарунків, пакування подарунків, перевірки якості запакованих подарунків. «Волонтери працюватимуть дуже інтенсивно, адже до дня Святого Миколая залишилися лічені дні, і від усіх нас залежить чи віра у диво та добро не згасне у серцях потребуючих дітей нашого міста», – зазначають ініціатори заходу.

Організатори запрошують усіх людей доброї волі відвідати фабрику Святого Миколая, долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде».

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки просять приносити до 17 грудня на фабрику Святого Миколая, яка працюватиме в приміщенні Палацу Мистецтв за адресою вул. Коперника,17 (з 10.00 до 19.00).

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія української молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкриється Фабрика Святого Миколая

топ

  Цей день в історії.
  27 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014