Галичина.Інфо

Пристрої для управління iOS і Android за допомогою думок випустять у прийдешньому році

Пристрої для управління iOS і Android за допомогою думок випустять у прийдешньому році Канадські винахідники обода Muse, який здатний передавати дані про активність головного мозку на мобільний девайс за допомогою Bluetooth, змогли зібрати майже $ 290 тис. на комерційну реалізацію свого проекту. Повідомляється, що обсяг зібраних коштів на $ 140 тис. перевищив очікуваний обсяг. Гроші були внесені добровольцями через веб-сайт Indiegogo, який займається збором коштів для подібних молодих проектів. Про плани приступити до продажів обода Muse за ціною $ 199 компанія Interaxon з Онтаріо, Канада, заявила в жовтні 2012 р. Попередній термін появи нового гаджета на ринку - червень 2013.

Зазначимо, що ключові можливості Muse включають реєстрацію емоційного стану користувача, рівня концентрації та проведення тренінгу з підвищення розумових здібностей та розвитку пам'яті. Фінальної метою є створення додатків, за допомогою яких користувач зможе управляти пристроями тільки подумки.

"У вашому мозку безперервно виникають електричні сигнали, в кожен момент вашого життя, спите ви чи ні. Різним станам мозку характерні певні криві мозкової активності. Використовуючи датчики, Muse фіксує слабкі електричні сигнали і подає їх в наочному вигляді", - пояснили в Interaxon принцип функціонування обода.
Ці сигнали, як повідомили в Interaxon, можна використовувати різними способами. Наприклад, телевізор, який стежить за активністю головного мозку користувача, може автоматично вимкнутися, коли той засне. Однак, у такому випадку обід доведеться залишати на голові, лягаючи в ліжко.
"Ми б хотіли, щоб Muse став вашим щоденним аксесуаром, - повідомили представники Interaxon. - Тому ми постаралися зробити пристрій максимально зручним і легким".

Стартап має намір створити пакет інструментів (SDK), який дасть можливість створювати додатки для Muse стороннім розробникам. Фірма має намір нагородити таких розробників індивідуальним екземпляром обода, проте найближча поставка запланована лише на квітень майбутнього року.
Перший додаток для Muse розроблено самою Interaxon. Він дає можливість познайомитися з базовою функціональністю обода (включаючи моніторинг мозкової активності). Комплект сумісний з усіма популярними операційними системами, включаючи Windows, Mac, iOS і Android.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Пристрої для управління iOS і Android за допомогою думок випустять у прийдешньому році

топ

  Цей день в історії.
  6 серпня:

  1497 — до Бристоля повернулася експедиція Джона Кабота, що відкрила Канаду. Втім, всі були впевнені, що це Китай.

  1914 — Австро-Угорщина оголосила війну Росії.

 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014