Галичина.Інфо

У Львові відкрили перше в Галичині відділення реабілітації для дітей

У Львові відкрили перше в Галичині відділення реабілітації для дітей Сьогодні, 18 грудня, в дитячій клінічній лікарні на вул. П. Орлика з’явилося перше сучасне відділення реабілітації для дітей. Обладнання для цього відділення закупив німецький благодійний фонд «Фіторятівники» на суму 67 тис. євро. Про це під час відкриття розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Завдяки фонду ми маємо відділення реабілітації. Дуже важливо швидко повернути дитину до нормального життя», - зазначив Андрій Садовий.

Засновник фонду, німецький бізнесмен в галузі фармацевтики Міхаель Попп зазначив, що ідея виникла спонтанно, коли він був востаннє в лікарні і запропонував меру міста створити таке відділення, профінансувавши його створення порівну. «Ми потиснули руки і ви бачите який успіх цієї домовленості», - сказав Міхаель Попп.

«Реабілітація – це цілий комплекс, який скерований на повернення людини до соціального життя», - сказав начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Лікарня отримала спеціальний маніпуляційний стіл для діагностики та лікування неврологічних розладів за методом Войта, апарат «Стабілан», який дозволяє утримувати рівновагу і стимулює дітей тренувати вестибулярний апарат, та більше 20 тренажерів.

Головний лікар Дмитро Квіт розповів, що з міського бюджету на ремонт приміщень виділили 940 тис. грн, а ще 86 тис. грн залучила лікарня на закупівлю меблів і оформлення приміщення.

Завідувач відділення реабілітації Наталія Машталер розповіла, що на тренажерах в день може займатися до 200 дітей. За її словами, курс реабілітації проходить впродовж 20 днів. Працюють у відділенні реабілітологи, котрі закінчили Інститут фізкультури. Вона розповіла, що сюди приїжджають із Тернопільської, Івано-Франківської, Черкаської, Чернівецької областей.

«Тут займаються дітки, які перебувають тут. Також приходять із батьками, які не лежать у лікарні. Ми складаємо реабілітаційну програму, за якою пізніше діти займаються самостійно», - сказала Наталія Машталер.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відкрили перше в Галичині відділення реабілітації для дітей

топ

  Цей день в історії.
  24 вересня:

  1894 — народився Роман Купчинський, Галицький поет, прозаїк, журналіст, композитор, критик, громадський діяч.

  1942 - Генерал-губернатор Г.Франк видав дикрет Декрет про створення Інституту ім. Шевченка у Львові. Зазначалося, що “інститут засновується з метою розвитку і підпорядкування наукових дослідів у галузі українознавства”.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014