Галичина.Інфо

Крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося

Крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося Нові дослідження температурних показників показують, що крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося раніше, повідомляє британська телерадіомовна корпорація Бі-бі-сі з посиланням на журнал Nature Geoscience.

Існують побоювання, що ця тенденція може призвести до більш інтенсивного танення льодів, що в свою чергу приведе до підвищення рівня води в океані.

Дослідники проаналізували температурні показники з американської антарктичної станції. Було встановлено, що температура на 2,4 градуса Цельсія перевищує середньостатистичну за період з 1958 по 2010 рік.

Вчені стверджують, що це з очевидністю вказує на глобальне потепління. За їх припущенням, підвищення температури може бути викликане теплим повітрям, яке приносять вітри з тропіків Тихого океану, але вчені не беруться сказати, чи є це результатом діяльності людини.

У жовтні повідомлялося, що площа озонової діри над Антарктикою скоротилася до найменших розмірів за останнє десятиліття.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося

топ

  Цей день в історії.
  24 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014