Галичина.Інфо

Крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося

Крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося Нові дослідження температурних показників показують, що крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося раніше, повідомляє британська телерадіомовна корпорація Бі-бі-сі з посиланням на журнал Nature Geoscience.

Існують побоювання, що ця тенденція може призвести до більш інтенсивного танення льодів, що в свою чергу приведе до підвищення рівня води в океані.

Дослідники проаналізували температурні показники з американської антарктичної станції. Було встановлено, що температура на 2,4 градуса Цельсія перевищує середньостатистичну за період з 1958 по 2010 рік.

Вчені стверджують, що це з очевидністю вказує на глобальне потепління. За їх припущенням, підвищення температури може бути викликане теплим повітрям, яке приносять вітри з тропіків Тихого океану, але вчені не беруться сказати, чи є це результатом діяльності людини.

У жовтні повідомлялося, що площа озонової діри над Антарктикою скоротилася до найменших розмірів за останнє десятиліття.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Крижаний покров Антарктики нагрівається майже вдвічі швидше, ніж передбачалося

Цей день в історії.
22 вересня:

1939 - У Винниках, об 11.00 підписано угоду між командуванням польського гарнізону у м. Львові і радянськими військовим командуванням про передання м. Львова Червоній армії. О 14.00 польські війська почали складати зброю, о 15.00 з’єднання 2-го кавалерійського корпусу у пішому строю сумісно з танками 24-ї, 38-ї та 10-ї танкових бригад вступили у місто. Пункт 8 підписаної польською і радянською сторонами угоди гарантував офіцерам польської армії особисту свободу і недоторканість їхнього особистого майна, право на виїзд до зарубіжних країн. Ці умови не було виконано: при виході з міста обеззброєні колони поляків були оточені частинами Червоної армії і НКВС та відправлені до концтаборів.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014