Галичина.Інфо

УКУ готуватиме аналітиків та дослідників медіа

УКУ готуватиме аналітиків та дослідників медіа З 2013 року Український католицький університет готуватиме майбутніх аналітиків та дослідників медіа.

Як повідомили у прес-службі УКУ, акредитаційна комісія Міносвіти видала Українському католицькому університету ліцензію на відкриття магістерської програми з медіакомунікацій. У 2013 році Школа журналістики УКУ, у якій вже навчаються майбутні магістри журналістики, оголосить набір на тридцять ліцензійних місць нової магістерської програми. Новостворену кафедру медіакомунікацій УКУ очолила кандидат наук із соціальних комунікацій Марія Титаренко.

«Сподіваюся, що ми започаткуємо в Україні альтернативну школу медіакомунікацій, яка базуватиметься на трьох китах - медіааналітиці, медіадослідженнях та нових медіях, - коментує Марія Титаренко. - В межах нашої школи студенти з різним освітнім бекґраундом зможуть провадити фахові моніторинги медій, розробляти власні аналітичні проекти під керівництвом відомих експертів та публікувати їх на українських та закордонних ресурсах. Попит на таких фахівців в Україні та світі зростає – їх потребує не лише медіаринок, але також наукова й дослідницька сфери. Спеціалізована освіта, що поєднує українські та закордонні стандарти, забезпечить нашим випускникам конкурентоспроможність».

Участь у програмі не вимагає наявності журналістської освіти: документи на вступ можуть подавати бакалаври, спеціалісти та магістри будь-якого спрямування. Нова програма готуватиме медіааналітиків, медіакритиків, медіаекспертів, дослідників медіа, фахівців-практиків цифрових медій та інтернет-комунікацій. Завдяки технічній базі та практичній орієнтованості навчального процесу у Школі журналістики УКУ майбутні магістри медіакомунікацій здобуватимуть як теоретичні, так і практичні знання про медіа.

«На учасників програми чекатимуть майстер-класи, тренінги й семінари українських та закордонних медіаекспертів, оригінальні авторських курси українських дослідників та практиків традиційних і нових медій. Студенти з найвищим рівнем успішності матимуть нагоду пройти стажування в закордонних мас-медіях та наукових інститутах. Їм також буде запропоновано участь у волонтерському проекті з поширення медіаграмотності в українських вишах», – йдеться у повідомленні.

За словами керівника Школи журналістики УКУ Ігоря Балинського, в перспективі на базі університету планують створити потужну наукову школу медійних досліджень. Серед головних напрямків наукової роботи: конвергентні медіа у формуванні нової ідентичності; сучасний медіапростір та трансформація медіаринку; теорія, історія, філософія масових комунікацій; міжкультурна комунікація та комунікативістика; церква в контексті глобальних інформаційно-комунікаційних процесів.

Школа журналістики Українського католицького університету у Львові була створена 2011 року. Її мето було запровадити в Україні європейську модель підготовки магістрів-журналістів на основі синтезу журналістського фаху з базовою освітою в гуманітарних і соціально-економічних науках. Зараз на магістерській програмі з журналістики навчаються тридцятеро студентів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » УКУ готуватиме аналітиків та дослідників медіа

топ

  Цей день в історії.
  19 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014