Галичина.Інфо

У Львові відбудеться фестиваль "Рок-Коляда 2013"

У Львові відбудеться фестиваль "Рок-Коляда 2013" У Львові відбудеться фестиваль "Рок-Коляда 2013" 13 січня в “Химері”. Про це повідомили організатори фестивалю.

Рок-Коляда — щорічний музичний фестиваль, що відбувається у Львові після Різдва, особливістю якого є поєднання давніх різдвяних традицій та сучасної рок-музики. Відомі етно-рок гурти виконують колядки та щедрівки у авторській обробці – як в ліричному, так і в рок-стилях, під які встояти.


Наступна Рок-Коляда відбуватиметься один день – 13 січня, у святково облаштованому концертному залі "Химера" (пр. Шевченка, 8). В цьому залі мистецька агенція "Наш Формат", яка є організатором Рок-Коляди, вже провела два успішних концерти українських гуртів "Тартак" та "Антитіла".

Програму фестивалю незабаром буде оприлюднено на офіційному сайті фестивалю http://rockkolyada.org/ та на сторінці Рок-Коляди у Facebook – http://www.facebook.com/rockkolyada
Квитки на фестиваль можна придбати в українському магазині "Наш Формат" (вул. Братів Рогатинців, 24, 032 236 70 69). Вартість квитків в попередньому продажі - 90 грн, на вході - 100 грн.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові відбудеться фестиваль "Рок-Коляда 2013"

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014