Галичина.Інфо

У 2012 році за віру вбито 105 тисяч християн

У 2012 році за віру вбито 105 тисяч християн У 2012 році у світі за віру було вбито 105 тисяч християн. Про це свідчать дані Центру релігійної статистики Девіда Баррета в США.

У 2012 році у світі за віру було вбито 105 тисяч християн. Про це свідчать дані Центру релігійної статистики Девіда Баррета в США.
Про це в інтерв'ю Радіо Ватикану повідомив координатор Наглядового комітету з питань релігійної свободи в Італії Массімо Інтровіньє.

«За даними передового Центру релігійної статистики Девіда Баррета в США, цього року було вбито за віру 105 тис. християн: тобто, одна смерть кожні 5 хвилин. Пропорції воістину страхітливі ... », - зазначив він.

«Є країни, такі, як Нігерія, де через погрози фундаменталістів Боко Харам небезпечно навіть просто піти на літургію, за це можна поплатитися життям. І насправді таких місць багато, їх можна розділити на три головні групи», - сказав Інтровіньє.

«Країни з сильною присутністю ісламського фундаменталізму - Нігерія, Сомалі, Малі, Пакистан і деякі регіони Єгипту; країни, де ще правлять тоталітарні режими комуністичного спрямування, перш за все Північна Корея і країни з етнічним націоналізмом, які ідентифікують національну ідентичність з певною релігією, представляючи християн зрадниками нації, - досить згадати про насильства в індійському штаті Орісcа. У багатьох цих країнах піти на літургію або на катехизацію - в Нігерії були вбиті діти, які йшли на катехизацію - стало саме по собі небезпечним», - зазначив він.

У Пакистані закон про богохульство становить величезну небезпеку для християн. Саме через цей закон ми згадуємо сьогодні Асію Бібі, мати п'ятьох дітей, яка донині перебуває у в'язниці, засуджена на смерть.

«Природно, коли ми говоримо про 105 тисяч вбитих в рік, не всі вони є мучениками в богословському сенсі, - сказав Інтровіньє. - Тим не менше серед них є й такі, хто свідомо віддають своє життя за Церкву, молячись про своїх гонителів і прощаючи їх. Це унікальна риса християнства, тому що багато інших культур - дохристиянські, а також пост-християнські - кажуть, навпаки, про право і навіть обов'язок честі помсти. Християнство зіграло цю величезну цивілізуючу роль, про яку сьогодні схильні забувати - воно замінило логіку помсти логікою прощення».

Він наголосив, що слід також пам'ятати про те і розрізняти, що є явища нетерпимості як факт певної культури, і є дискримінація на основі несправедливих законодавчих заходів, які проявляються також і в наших країнах на Заході.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У 2012 році за віру вбито 105 тисяч християн

топ

  Цей день в історії.
  20 лютого:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014