Галичина.Інфо

Львів’ян запрошують долучитись до «Великої коляди»

Львів’ян запрошують долучитись до «Великої коляди» Цього року фестиваль «Велика коляду» проходитиме з 7 до 27 січня у храмі Пресвятої Євхаристії на пл. Музейній, 3 у Львові.

Різдвяний фестиваль «Велика коляда» – це творчі зустрічі і співпраця митців, репертуарне збагачення, відкриття нових імен, спільне возвеличення таїнства Різдва. Навколо фестивалю «Велика коляда» об’єднуються диригенти, композитори, фольклорні колективи, звучать прем’єри. Фестиваль має на меті глибше пізнання та популяризацію різдвяних традицій усіх куточків Галичини і України.


Цьогорічною родзинкою є те, що «Велика коляда» заохочує учасників до виконання колядок, щедрівок, віншувань та інших різдвяних творів Полісся. Як розповів адміністратор фестивалю Василь Мельник, перший виступ вертепів відбудеться 7 січня одразу після святкової Літургії – о 12:30 у будні дні виступи відбуватимуться о 19:00. «Є деякі зніми по часу 13 і 20 січня – виступи розпочнуться о 16:00 19 січня – о 14:00, а 27 січня – о 17:00», - уточнив Василь Мельник. Нагадаємо,що свою історію Різдвяний фестиваль «Велика коляда» розпочав з ювілейного 2000 року від Різдва Христового.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Львів’ян запрошують долучитись до «Великої коляди»

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014