Галичина.Інфо

Мер Нью-Йорка сказав, що в столиці Естонії збулася його мрія

Мер Нью-Йорка сказав, що в столиці Естонії збулася його мрія Мер Нью-Йорка Майкл Блумберг назвав введення в Талліні безкоштовного проїзду у громадському транспорті реалізацією своєї мрії, повідомила естонська газета Postimees.

У своїй статті в онлайн-газеті Сapital Блумберг заявив, що система громадського транспорту, яка наближається до ідеалу, має бути доступною для всіх, зручною, такою, що спонукає до її використання. Саме ці властивості, на його думку, має система пересування у столиці Естонії. Мер вважає, що "коли-небудь таке стане можливим і в Нью-Йорку, однак у найближчому майбутньому цього чекати не доводиться".

Таллінці від 1 січня можуть безкоштовно користуватися міським громадським транспортом, право безкоштовного проїзду поширюється також на всіх учнів віком до 19 років незалежно від місця реєстрації.

Для безкоштовного проїзду жителі Таллінна отримують єдині проїзні картки. Картка має бути персоніфікована через інтернет, і, входячи в автобус, тролейбус або трамвай, її потрібно прикласти до електронного реєстратора-валідатора.

На даний момент видано близько 200 тисяч єдиних проїзних карток, причому населення Талліна складає близько 420 тисяч осіб, а щодня громадським транспортом у столиці Естонії користуються понад 100 тисяч осіб. Таллінська мерія, приймаючи міський бюджет на 2013 рік, виділила 12 мільйонів євро, або 2,5% від загального обсягу бюджету, на проект безкоштовного громадського транспорту.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Мер Нью-Йорка сказав, що в столиці Естонії збулася його мрія

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014