Галичина.Інфо

Свято пампуха у Львові відвідали понад 100 тисяч гостей

Свято пампуха у Львові відвідали понад 100 тисяч гостей Цьогорічне Свято пампуха у Львові, що вудбулося 7-9 січня, відвідала рекордна кількість львів’ян і туристів з усієї Галичини та світу, а це понад 100 тисяч гостей.

«Свято пампуха відбувається у Львові шостий рік поспіль і вже встигло про себе заявити. Ми намагаємось робити це свято цікавим, смачним, щоб показати, яким веселим та колоритним є Різдво у Львові. За період Свята пампуха на головній сцені виступив 31 вертеп. Відбулися різноманітні пампухові забави, користувалися неабиякою популярністю «Львівська Різдвяна пошта» та «Пампухова хата». На головну 4-метрову Різдвяну зірку Львова, яку створили спеціально до Свята пампуха, прийшло подивитися понад 100 тисяч львів’ян та гостей міста. Це дійсно рекордне Різдвяне свято!», – розповів Андрій Сидор, директор VI Міського Свята пампуха.

Цього року Свято Пампуха у своїх масштабах зросло більш, ніж удвічі, - протягом трьох днів площу Ринок відвідало понад 100 тис. львів'ян та гостей свята. Спеціально до Свята пампуха майстри-звіздарі створили рекордну у Львові Різдвяну зірку. Чотириметровою красунею можна було милуватися протягом усіх різдвяних святкувань.

У «Пампуховій хаті» з’їли понад 50 тис. пампушків. Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком або з шоколадом – найрізноманітніші види цих пампушків можна було скуштувати в одному місці. Свято безкоштовно пригостило усіх охочих понад 6 тис. пампушків.

«Львівська Різдвяна пошта» відправила 4,5 тис. різдвяних листівок у різні куточки світу: Бразилію, Мексику, Італію, Іспанію, Німеччину, Чехію, Росію, Польщу та інші країни нашої планети. До їх створення долучилися відоме Art Atelier Voytovych, львівський художник Мар'ян Пиріжок та шаржист з Коломиї Ігор Бежук.

До фіналу «Конкурсу господинь» потрапили 4 господині із фірмовими рецептами пампушка. Перемогла 16-річна Ольга, яка здобула звання «Найкраща господиня 2013 року» та головний приз – хлібопічку.

Перемогу за найшвидше поїдання пампушків здобув львів’янин Олег. Він зміг пройти до фіналу, де за 3 хв. упорався із трьома пампушками. Новий «Пампухоїд-2013 року» отримав приз – величезний кошик з копченостями від ТМ «Родинна ковбаска».

На головній сцені Свята пампуха виступив 31 вертеп, всі вони взяли участь у «Конкурсі на найкращий вертеп». Перше місце здобув вертеп «Три перлини для Ісуса» від УДЮМКу Сихівського району та Марійської дружини ЦРПБ.

У «Конкурсі ангелів та чортів» обрали «наймилішого ангела» – 4-річну Софійку від вертепу Фонду Святого Володимира та «найгіршого» чорта – 20-річного Юрія з «Антикризового вертепу» від Студентського братства ЛНУ ім. Івана Франка та Студентського братства Львівщини.

А також на Святі роздали понад 1000 порцій святкової куті.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Свято пампуха у Львові відвідали понад 100 тисяч гостей

топ

  Цей день в історії.
  5 грудня:

  1918 — проголошено Руську Народну Республіку Лемків.

  1918 — почалися бої за Хирів між військами УГА та польськими частинами.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014