Галичина.Інфо

У Львові стартує Міжнародний фестиваль «Різдвяні канікули»

У Львові стартує Міжнародний фестиваль «Різдвяні канікули» У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини 12-14 січня відбудеться Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Цьогоріч у фестивалі візьмуть участь творчі колективи з Галичини, Польщі, Болгарії, Білорусії та України.

Фестиваль є щорічною культурною акцією залучення дітей до змістовного дозвілля під час зимових канікул. Захід покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, виявленню та заохоченню нових талантів та обдарувань. Окрім того, традиційний фестиваль «Різдвяні канікули» надає можливість зустрітися давнім друзям, дарує львів’янам та гостям велике дитяче свято.

Учасники змагатимуться за перемогу у таких номінаціях: вокальні ансамблі; індивідуальні виконавці у жанрі класичної музики; вокально-хореографічні, фольклорні колективи та вертепи з уривками невеликих фольклорних вистав; вокальні ансамблі, троїсті музики та окремі виконавці у жанрі народної музики; колективи народного танцю; колективи та окремі виконавці сучасного напрямку танцювального мистецтва; естрадні гурти та окремі виконавці з різних напрямків сучасної музики; читці (твори, пов’язані з новорічно-різдвяною тематикою та український гумор).

Організаторами фестивалю є Головне управління освіти і науки ЛОДА, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини. Місце проведення: Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, вул.Вахнянина, 29 (їхати трамваєм №7 до кінцевої зупинки «Погулянка»). Вхід вільний.

12 січня з 15:00 год у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини триватиме конкурс учасників фестивалю. У понеділок, 14 січня, о 13:00 год відбудеться гала-концерт лауреатів фестивалю «Різдвяні канікули».

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові стартує Міжнародний фестиваль «Різдвяні канікули»

Цей день в історії.
18 листопада:

1847 — народився Володимир Навроцький, Галицький вчений-економіст, статистик i публіцист.

1859 — народився Кость Левицький, Галицький правознавець, історик, письменник, перекладач, голова Державного секретаріату ЗУНР, засновник і голова Національної Ради у Львові.

1885 — помер Євген Желехівський, Галицький лексикограф, фольклорист, громадський діяч, творець правопису «желехівки».

1886 — народилася Софія Альбіновська-Мінкевич, Галицька художниця, майстриня малярства та графіки.

1935 — розпочався Варшавський процес над групою членів ОУН.

1969 — помер Степан Ванчицький, Лемківський суспільний діяч, журналіст.

2005 — Сенат США скасував обмежувальну зовнішньоторгівельну поправку Джексона-Вейніка для України.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014