Галичина.Інфо

У Львові презентують фільм «Наша Галичина»

У Львові презентують фільм «Наша Галичина» У четвер, 17 січня, о 18:00 у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбудеться презентація документального фільму «Наша Галичина» та концерт творчих колективів – учасників міжнародного проекту «Мости між містами» (Львів – Краків – Братислава).

Фільм «Наша Галичина» є результатом спільної праці двадцяти молодих людей з України та Польщі у рамках проекту «Галичина 2012 – Наша Галичина» («Galicja 2012 – Nasza Galicja»). Проект реалізований з ініціативи Центру молоді ім. Г.Йордана (Краків, Польща) спільно з Міським палацом культури ім. Г. Хоткевича (Львів, Україна) та фінансований Воєводством Малопольським. Учасники проекту «Галичина 2012 – Наша Галичина» з квітня до серпня зустрічалися для ближчого знайомства з історією української та польської Галичини. Поляки проводили дослідження на території України, а українці – на теренах Польщі.

«Найважливіше – переконання учасників проекту у тому, що не існує Галичини «польської» чи «української», бо Галичина, як і її історія, спільна для обох країн», – зазначають ініціатори проекту «Галичина 2012 – Наша Галичина».

Прем’єрний показ фільму відбувся 15 грудня у Кракові за участю представників уряду Воєводства Малопольського, Центру молоді ім. Г. Йордана, Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича, а також безпосередніх виконавців проекту, зокрема української творчої групи – акторів Народного театру сатири «Під мостом» під керівництвом Валерія Москаленка.

Вхід на презентацію фільму «Наша Галичина» та концерт вільний. МПК ім. Г. Хоткевича, вул. Кушевича,1. Тел.: 252-27-67, 252-27-45.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові презентують фільм «Наша Галичина»

Цей день в історії.
25 вересня:

1914 — бойове хрещення загону Українських Січових Стрільців Семенюка біля Сяноку.

1921 - член Української військової організації С. Федак у Львові зробив замах на життя голови уряду Польщі Ю. Пілсудського.

1939 - у Львові керівництво УНДО офіційно припинило діяльність партії. Напередодні подібні рішення ухвалили політичні проводи Української соціал-демократичної партії і Української соціалістично-радякальної партії.
  • dle шаблоны бесплатно
  • ,
  • Игры для Андройд
  • Усі права застережено.
    Передруки без зворотнього посилання заборонено.
    galychyna.info © 2010-2014