Галичина.Інфо

У Східниці за кошти ЄС збудують відпочинковий комплекс

У Східниці за кошти ЄС збудують відпочинковий комплекс Курорт Східиця на Львівщині отримає від Європейського Союзу 538 тис. євро на будівництво відпочинкового комплексу-амфітеатру. Проект реалізовується у межах програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007-2013.

За словами селищного голови Івана Піляка, проект буде реалізовуватися в 2013 - 2014 роках. «Перший транш прийде в другому кварталі цього року. Зараз ведеться підготовка документів щодо надходження коштів з Європейського Союзу», – сказав селищний голова.

Як зазначено в повідомленні, серед 180 проектів, які отримали кошти у рамках програми Транскордонного співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007 – 2013, проект Східниці увійшов в трійку найкращих проектів.

Нагадаємо, в центрі Східниці планується збудувати багатофункціональний відпочинковий комплекс – амфітеатр. Основу амфітеатру складе арена-сцена 20 на 40 метрів, де відбуватимуться і концерти, і спортивні заходи. Трибуна для глядачів запланована на 500 – 550 посадкових місць буде поділена на сектори,проходи між якими можуть бути використані, як питні галереї бювету, зали для більярду тощо. В цьому комплексі будуть також розміщені танцювальний та дитячий майданчики.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Східниці за кошти ЄС збудують відпочинковий комплекс

топ

  Цей день в історії.
  23 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014