Галичина.Інфо

Комітет Європарламенту підтримав спрощення віз для України

Комітет Європарламенту підтримав спрощення віз для України Комітет у закордонних справах Європейського парламенту своїм рішенням у вівторок одностайно підтримав набуття чинності Угоди про внесення змін до Угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.
Представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв заявив, що українська сторона вітає рішення комітету «на підтримку набрання чинності посиленою Угодою про спрощення оформлення віз».


Він зауважив, що прийняте рішення відкриває шлях для ратифікації Європейським парламентом зазначеного документа найближчим часом. Таким чином, євродепутати продемонстрували послідовну підтримку поступового запровадження безвізового режиму для громадян України, додав дипломат.
«Щиро сподіваюся, що Верховна Рада, всі представлені у ній політичні сили незабаром так само одностайно виступлять за ратифікацію Угоди, яка відкриє для цілої низки категорій громадян України можливості отримати короткотермінову візу до Шенгенської зони за більш спрощеною процедурою», - підкреслив представник України при ЄС.

Нагадаємо, угоду між Україною та Європейським Союзом про внесення змін до Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про спрощений порядок оформлення віз було підписано в Брюсселі 23 липня 2012 року. Документ передбачає насамперед розширення категорій громадян, які матимуть право на візові спрощення.

Для набрання чинності угода має пройти внутрішньодержавні процедури. Зокрема, в Україні - ратифікацію у Верховній Раді, а в ЄС після голосування в Комітеті закордонних має розглянути профільний Комітет Європарламенту з громадянських прав та Європарламент. Після цього Рада ЄС має ухвалити заключне рішення.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Комітет Європарламенту підтримав спрощення віз для України

топ

  Цей день в історії.
  3 квітня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014