Галичина.Інфо

Наступного року Україна витратить $5,4 млрд на погашення зовнішніх боргів - S&P

Наступного року Україна витратить $5,4 млрд на погашення зовнішніх боргів - S&P У 2013 році Україна витратить більше коштів на погашення і обслуговування зовнішнього боргу. Про це заявило міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s. Згідно з прогнозами S&P замість $4,6 млрд минулого року в 2013 ці затрати досягнуть $5,4 млрд.

Аналітики агентства підкреслюють, що у 2012 потреби уряду України і Національного банку у фінансуванні досягли свого піку і в середньостроковій перспективі залишаться на високому рівні.
Основну частину витрат, як і раніше, складають дефіцит бюджету і витрати на обслуговування внутрішнього державного боргу (зобов’язань у національній валюті).
Також в результаті зростання об’єму коштів, витрачених на обслуговування валютного боргу перед Міжнародним валютним фондом, різко збільшилися потреби у зовнішньому фінансуванні.
У S&P очікують, що завдяки цій статті витрат рівень потреб у зовнішньому фінансуванні в 2013-2017 роках досягне свого історичного максимуму.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Наступного року Україна витратить $5,4 млрд на погашення зовнішніх боргів - S&P

топ

  Цей день в історії.
  16 вересня:

  1658 — Гетьман України Іван Виговський уклав із Польщею Гадяцький договір.

  1899 — В Галичині створено Національно-демократичну партію.

  1914 — 2500 січових стрільців українського добровольчого легіону у складі австро-угорської армії присягнули на вірність Головній Українській Раді.

  1930 — Польський уряд розпочав проведення так званої пацифікації (насильницького умиротворення) українців у Галичині.

  1987 — Підписаний Монреальський протокол про захист озонового шару Землі.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014