Галичина.Інфо

На Львівщині проходить чемпіонат із зимових видів спорту серед неповносправних

На Львівщині проходить чемпіонат із зимових видів спорту серед неповносправних 26 січня в селі Яворів Турківського району Львівщини, на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, за чудової зимової погоди розпочався чемпіонат України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору.

У змаганнях візьмуть участь 47 спортсменів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва.

На Турківщину у повному складі прибула національна паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту (29 спортсменів), яка готується до виступу на Чемпіонату світу з лижних гонок та біатлону, що розпочнеться 23 лютого 2013 року в Швеції. Саме ці змагання розглядаються як основний етап підготовки та формування складу команди. Серед учасників змагань – 6 чемпіонів та призерів зимових Параліміпйських Ігор, 4 заслужених майстрів спорту, 7 майстрів спорту міжнародного класу, 4 майстрів спорту, в т. ч. найтитулованіші представники параліміпйського зимового спорту України Олена Юрковська та Олександра Кононова.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Іван Семенчук (м. Івано-Франківськ).

Змагання на Турківщині завершаться 3 лютого 2013 року.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На Львівщині проходить чемпіонат із зимових видів спорту серед неповносправних

топ

  Цей день в історії.
  27 січня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014