Галичина.Інфо

На «Підземне місто» у Львові Єврокомісія виділила 400 тис. євро

На «Підземне місто» у Львові Єврокомісія виділила 400 тис. євро У Львові розпочали реалізацію нового проекту «Підземне місто» - туристичного маршруту підземеллями старої частини міста. На цей проект Європейська комісія виділила грант більше 400 тис. євро.

Під землю туристи потраплятимуть біля пам’ятника Іванові Федорову та Успенської церкви. Далі їх вестимуть у квартал біля Домініканського собору, до пивниць будинків на площі Ринок та підвали ратуші, де планують розмістити тематичну експозицію, щоб турист відчув себе у середньовічному Львові. Потім маршрут пролягатиме до підземелля єзуїтів. Також туристів хотіли б повести до підземної набережної Полтви, а вийти біля Оперного театру, але сполучень між цими об’єктами немає.

«Треба провести на тій ділянці археологічні дослідження і прокласти тунелі, такі як ми попередньо запроектували», - розповів доцент кафедри архітектурного планування «Львівської політехніки» Микола Рибенчук.

Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко розповіла, що в межах цього проекту були вже підготовчі роботи, зокрема обстеження пивниць.

Рекомендовано до перегляду:

» » » На «Підземне місто» у Львові Єврокомісія виділила 400 тис. євро

топ

  Цей день в історії.
  27 жовтня:

  1919 — народився Іван Лисяк-Рудницький, український історик, правознавець.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014