Галичина.Інфо

Перший чемпіонат з історичного середньовічного бою

Перший чемпіонат з історичного середньовічного бою 23 лютого у Львові в Палаці спорту «Україна» відбудеться Чемпіонат з Історичного Середньовічного Бою. Близько сотні найкращих бійців зі Львова, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Одеси, Сум, Кіровограду, Хмельницького та Кам’янця-Подільського боротимуться за звання чемпіона у групових боях та поєдинках.

Історичні середньовічні бої (ІСБ) – це повноконтактні бої з використанням історичної зброї, одягу та обладунків, які вирізняються автентичністю, естетикою та високим рівнем виконання. Заліки, традиційно, приймають у кількох номінаціях: поєдинки «1 на 1», групові бої «5 на 5» та «21 на 21».


Захід проведуть задля ознайомлення та популяризація ІСБ як молодого, перспективного і видовищного виду спорту, який щораз більше привертає до себе увагу у всьому світі. Про це свідчить створення нової міжнародної організації Historical Medieval Battle International Association (яка зареєстрована у Швейцарії та співпрацює з такими організаціями: «FIFA», «UEFA», «MOK»), а також щорічне збільшення країн-учасниць фестивалю «Битва Націй».

Змагання зможуть відвідати всі охочі.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Перший чемпіонат з історичного середньовічного бою

топ

  Цей день в історії.
  27 жовтня:

  1919 — народився Іван Лисяк-Рудницький, український історик, правознавець.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014