Галичина.Інфо

Село Ралівка на Львівщині матиме сонячну електростанцію

Село Ралівка на Львівщині матиме сонячну електростанцію Альтернативна енергетика входить у побут жителів Львівщини. Мешканці села Ралівка Самбірського району переходять на струм від першої в Західній Україні сонячної електростанції.

Про це повідомив президент асоціації "Паливно-енергетичний комплекс Львівщини" Ярослав Шпак. "3888 сонячних елементів (потужністю 1,1 Мвт) генерують енергію сонця, видаючи в енергетичну систему до 600 кВт електроенергії", – зазначив Шпак. За його словами, цієї кількості електрики досить, аби освітити Ралівку, а це 1200 дворів і 27 чотириповерхових будинків. Вирізняє "сонячний струм" екологічність, оскільки він виробляється без спалювання вугілля чи мазуту, та й "зелений тариф" суттєво нижчий від звичайного.
Шпак додав, що перша черга комплексу, котра об'єднала майже 2 тисячі сонячних батарей, розташувалася на площі 3 га. Вся сонячна електростанція займатиме 22 га.

ТОВ "Самбірська сонячна станція" входить до групи компаній "ЕКО-Оптіма", яка фінансує проект разом із чеським партнером - "Матра Компані". Товариство вже є членом оптового ринку електроенергії. Готується договір про комерційний продаж струму ДП "Енергоринок".


Очікується, що 20 мільйонів гривень, які інвестують в електростанцію партнери, повернуться за 4-5 років. Землю для встановлення електростанції компанія взяла в оренду в села на 49 років. Проект реалізується за підтримки Львівської ОДА.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Село Ралівка на Львівщині матиме сонячну електростанцію

топ

  Цей день в історії.
  2 червня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014