Галичина.Інфо

Шевченківський гай уклав угоду з ЮНЕСКО на $300000

Шевченківський гай уклав угоду з ЮНЕСКО на $300000 22 січня Музей народної архітектури та побуту (м. Львів) і ЮНЕСКО підписали угоду на 300 тис. доларів. Це програма ревіталізації і збереження культурної спадщини Музею народної архітектури і побуту у Львові розрахована на два роки. В її межах передбачають семінари та закупівлю спеціального обладнання для архітектурного відділу та для фондосховища.

«Це є спецобладнання, це не звичайні комп’ютери. Це і плоттери, і спеціальні сканери й інші речі. Проектом першого року передбачається початок ремонту на одному з об’єктів. Це хата села Шандрівець Турківського району та роботи у фондосховищі. Другий рік передбачає завершення робіт на цих двох об’єктах і ремонт майстерні. Це є дуже важливо для нашого музею. Ми намагаємося його утримувати так, як можемо. Маємо певні борги перед музеєм по бюджету розвитку минулого року, а також маємо плани на найнеобхідніші видатки у Музей народної архітектури і побуту з бюджету розвитку 2013 року», – розповідає начальник управління культури ЛМР Ірина Подоляк.

Нагадаємо, що в 2010 році Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай), що у Львові, отримав норвезький грант у розмірі 500 тис. доларів США.

Рекомендовано до перегляду:

» » » Шевченківський гай уклав угоду з ЮНЕСКО на $300000

топ

  Цей день в історії.
  30 березня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014