Галичина.Інфо

У Львові до фестивалів видаватимуть газету «Львів на тарілці»

У Львові до фестивалів видаватимуть газету «Львів на тарілці» У Львові 14 лютого презентують прем’єрний примірник фестивальної газети «Львів на тарілці. Шоколадний випуск». Газету видаватимуть до найбільших фестивалів міста, першим з яких стане Свято шоколаду.

«Місто, в якому відбувається понад 100 фестивалів, потребує окремої фестивальної газети. Перший випуск глянцю присвячено Святу шоколаду. Для цього номера ми підготували цікаві інтерв’ю відомих людей про шоколад, корисну інформацію про солодощі, шоколадний комікс, ексклюзивний кросворд, романтичний гороскоп, розширену програму Свята шоколаду, анонси фестивалів на 2013 рік та багато іншого цікавого», - розповів директор компанії з організації подій «Дік-Арт», директор VI Національного Свята шоколаду Андрій Сидор.

Газету видаватимуть тиражем 10 тисяч примірників та розповсюджуватимуть безкоштовно на фестивалях, а також у закладах міста.
Наступні номери газети вийдуть до ІІІ Фестивалю писанок у Львові та ІІІ Міського фестивалю пива. Видання міститимуть корисну інформацію про подію та детальну програму заходів.

Рекомендовано до перегляду:

» » » У Львові до фестивалів видаватимуть газету «Львів на тарілці»

топ

  Цей день в історії.
  29 травня:

  Сьогодні немає свят та памятних дат.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014