Галичина.Інфо

ЄС і США працюють над створенням зони вільної торгівлі

ЄС і США працюють над створенням зони вільної торгівлі Євросоюз і США починають переговори щодо "амбітної і всеохопної" угоди про створення трансатлантичної зони вільної торгівлі, яка стане найбільшою у світі.

Анонсуючи майбутні переговори, лідери ЄС і США – президент Ради ЄС Герман ван Ромпей, президент ЄК Жозе Мануель Баррозу, президент США Барак Обама – виступили з сумісною заявою. "За допомогою цих переговорів США і ЄС отримають можливість не тільки розширити торгівлю та інвестиції через Атлантику, але і продовжувати розвивати глобальні правила, які можуть зміцнити багатосторонню торговельну систему", - заявили вони.

Баррозу висловив упевненість, що така зона вільної торгівлі вплине на світові стандарти. "Безумовно, це вплине на глобальні стандарти у торгівлі. Це – гарний сигнал для світової торгівлі", - сказав він. За його словами, наразі сторони проходять внутрішні процедури з тим, щоб найближчим часом, вже в цьому році, такі переговори могли б розпочатися.

У зв'язку з цим президент Єврокомісії також висловив надію і на їхнє швидке завершення, ще до закінчення мандата нинішнього складу Європейської комісії - до 2014 року. "Ця амбіційна і всеохоплююча угода підвищить ВВП ЄС на 0,5% і на 0,4% ВВП США до 2027 року", - впевнений він.

Рекомендовано до перегляду:

» » » ЄС і США працюють над створенням зони вільної торгівлі

топ

  Цей день в історії.
  10 липня:

  1961 - в місті Вінніпег відбулася перша крайова конференція Організації Українських Націоналістів за кордоном (ОУНз) в Канаді. У прийнятій постанові делегати підтримували ідею утворення Світового Союзу Українців.
 • dle шаблоны бесплатно
 • ,
 • Игры для Андройд
 • Усі права застережено.
  Передруки без зворотнього посилання заборонено.
  galychyna.info © 2010-2014